top of page

2018

Вчимося захищати себе!

Під таким девізом, проходить щорічна акція "16 днів проти насилля" для здобувачів освіти Малокаховського НВК.
 Класні керівники підготували для дітей години пізнань,відкриттів, переконань,роздумів... Для здобувачів освіти 6-А класу (класний керівник Альхімович С.Л), з метою формування уявлень про різні види конфліктних ситуацій проведено ділову гру "Конфлікти та їх розв'язання "Учнівський колектив 5-Б класу (класний керівник Блажеєва.Ю.В) дискутував на тему "Чи можно прожити без конфлікту?" І висновок є! Життя без конфлікту - можливе!
 Уявити ситуацію насилля було запропоновано здобувачам освіти 7-Б класу (класний керівник Портнова О.І). Діти вчилися відстоювати свої права, свою гідність, вчилися захищати себе.

2.jpg
4.jpg
1.jpg
5.jpg

 Класні керівники підготували для дітей години пізнань,відкриттів, переконань,роздумів. Для здобувачів освіти 5-А класу (класний керівник Павленко О.П), з метою формування уявлень про різні шляхи розв’язання та попередження конфліктних ситуацій проведено урок з елементами тренінгу "Конфлікти та їх розв'язання. "Учнівський колектив 6-Б класу (класний керівник Барандич Т.Д) дискутував на тему "Конфлікти у нашому житті. Шляхи їх розв'язання" 
    Здобувачам освіти 8-А класу (класний керівник Черепанова Н.С) було запропоновано розглянути тему «Торгівля людьми і експлуатація-порушення прав людини». Дітям вдалось усвідомити гостроту проблеми торгівлі людьми,а також розвинули вміння та навички з питань захисту власної гідності у складних ситуаціях.

22.jpg
11.jpg
44.jpg

   Завершенням акції «16 днів проти насильства» в Малокаховському НВК була зустріч «Розмова по колу про наболіле, про проблеми теми насилля». За одним круглим столом зустрілись директор НВК Шевченко І.І, соціальний педагог Єлісєєва Л.В та здобувачі освіти 8-11 класів разом зі своїми класними керівниками (Юрів І.М, Артеменко В.В, Черепанова Н.С, Омельчук І.Ю)
   Учасникам заходу було запропоновано підготувати презентації з тем: «Насильство у сім’ї»; «Насильство у школі. Булінг», «Психологічне насильство» та «Моральне насильство над дітьми». Здобувачам освіти вдалось поспілкуватись, поділитись думками щодо суспільних проблем. Активісти запропонували прийняти Резолюцію щодо попередження насильства у школі та сім’ї. Діти об’єднались у групи та розробили постери, що містили заклики, емблеми, заходи протидії насильству. Резолюція обов’язково буде розглянута на засіданні учнівській раді «Лідер».

555.jpg
111.jpg
333.jpg
222.jpg

  З метою подолання проблеми насильства в сім'ї та учнівському середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми з 25 листопада по 10 грудня 2018 року для учнівського загалу були запропоновані заходи:
  Фільм «Станція призначення життя»; Акція «Червона стрічка»; Виставка малюнків «Коло дружньої родини»; Перегляд дитячих стіннівок «Стоп насильство».
   Учнівським самоврядуванням разом з соціальним педагогом (Єлісєєва Л.В) були виготовлені та розповсюдженні буклети «Як протидіяти домашньому насильству».
   Серед здобувачів освіти була проведена акція «Наші долоньки проти насильства». Долоньки- заклик до протесту проти зла і несправедливості.
   1-4 класи водили хороводи «У дружньому колі», а діти 5-9 класів провели флешмоб «Ми проти насильства».
   Проведені заходи змусили задуматись кожного з нас над тим, що Я! МИ! можемо зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості насильства, змінити світ на краще.

-4.jpg
-1.jpg

Переможці олімпіад

olimpada (5).jpg
olimpada (6).jpg
olimpada (4).jpg
olimpada (7).jpg
olimpada (2).jpg
olimpada (3).jpg
olimpada (1).jpg

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ТРУДОВОЇ АКЦІЇ «ПАРАД КВІТІВ БІЛЯ ШКОЛИ»

В обласному етапі брали участь 34 учасники. Серед переможців 4 учнівських колективи закладів освіти Каховського району: І місце виборов учнівський колектив 1 класу (керівники Ольга Галушка та Олександра Портнова) Малокаховського НВК. Дякуємо учням за активну пізнавальну, творчу, просвітницьку та трудову діяльність з покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів! Дякуємо педагогам за результативне формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища!

111.jpg

У колі друзів

     14.12.18р., напередодні довгоочікуваного свята Миколая-Чудотворця, БФ «Лепта» зібрав у дружньому колі відданих друзів на щорічний благодійний вечір. Цьогорічна тематика зустрічі проходила під гаслом «Крапля крові врятує океан життя», метою якої стала підтримка Каховського центру служби крові. 
    У програмі заходу були сюрпризи, концертна програма, ярмаркування, аукціон та яскрава концертна програма. 
     Неймовірна атмосфера дружби, добра, милосердя та жертовності присутніх створили справжню феєрію вечора.
    Наш заклад освіти ніколи не стоїть осторонь добрих справ, організатором яких є засновники фонду – родина Світлани та Ігоря Бжезицьких. Ми щиро вдячні за проведений час, а головне – за живі емоції наших випускників, які з трепетом поринули с добру справу заходу, ставши не пасивними слухачами, а активними її учасниками. 
      Тож, шановна громадо, творімо добро разом. Робіть як ми, робіть з нами, робіть краще за нас! Добро врятує світ.

kd12 (5).jpg
kd12 (3).jpg
kd12 (4).jpg
kd12 (1).jpg

   10 грудня 2018 року провідним спеціалістом Каховського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Мірненко Юлією Володимирівною в Малокаховському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. 
     В рамках уроку учнів 8-11 класів були ознайомлені із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно-правові стандарти прав людини. Також учні переглянули відеоролик на тему «Великі права маленької людини» і активно ділились власними думками з цього питання.

prvlud1 (1).jpg
prvlud1 (2).jpg

День святого Миколая

Щороку, 19 грудня, по всьому світу відзначають найочікуваніше, овіяне чарівністю й добром свято – день Миколая-Чудотворця. 
    За народними повір’ями він спускався на землю з небес і обходив весь світ, осипаючи подарунками чемних і слухняних дітей. Саме в цей день у Малокаховському НВК відбулось дійство «Із неба в український край, іде зимовий Миколай», яке підготувала творча група учнів 5-10 класів. Воно супроводжувалось театральною постановою, пісенною та розважальною програмою.
      Для педагогів – це проміжковий етап підбиття підсумків роботи з обдарованими учнями ЗНЗ 1-11 класів: зважування добрих вчинків, здобутків у навчанні та спорті, волонтерській, екологічній, мистецькій та науковій діяльності, а для учнів – тріумфальний п’єдестал.
      Дивовижна атмосфера добра, дружби, творчості та гармонії оповила всю глядацьку залу. Близько 100 дітей у різних категоріях та номінаціях мали можливість отримати від Миколая гостинці.
    Радість, усмішка та щирість в дитячих очах черговий раз переконує, наскільки важливим є відчуття дитинства та дружнього плеча, а головне – доброго серця на благії справи.

19 (5).jpg
19 (1).jpg
19 (4).jpg
19 (3).jpg

Методичний демарш учителів початкових класів Малокаховського НВК

    13 листопада 2018 року у Малокаховському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. - ДНЗ» на базі початкової школи відбулися показові уроки, на які були запрошені вчителі, батьки, вихователі ДНЗ «Дзвіночок».

   «Подорож до «Казколяндії» під такою назвою відбувся урок з літературного читання у третьому класі (учитель Стьобіна І.В.). На казковому потязі діти подорожували сторінками відомих казок. Повторили вивчені казки та відгадували загадки про казкових героїв. Третьокласники фантазували, розвивали уяву, мовлення, збагачували словниковий запас, вчилися бути добрими, щедрими, справедливими.

   У 1 класі мали змогу відвідати інтегрований урок «Я досліджую світ», в основу якого лягли кілька предметів: українська мова, математика та мистецтво (учитель Галушка О.М.).  Класовод Ольга Миколаївна разом із малечею обговорювали тему тижня «ОСІНЬ». У класі панувала дружелюбна, комфортна атмосфера, діти розкуті, готові працювати в групах і в колективі. Урок був насиченим та цікавим.

   Також учителі відвідали урок читання у 4 класі на тему «Т.Г.Шевченко «За сонцем хмаронька пливе…» (учитель Костина К.В.). Діти збагатили знання про життя і творчість Тараса Шевченка. Працювали над удосконаленням вміння читати вірші, вчилися характеризувати природу, а також її зображувати у малюнках.

   Зі здобувачами освіти 2-Б класу (учитель Анастюк Н.В.) відправилися у незабутню математичну подорож. На уроці було вдало поєднано різні форми і методи роботи, завдяки квест-технології. Діти набули знань через пізнавальну гру.

1411 (1).jpg
1411 (5).JPG
1411 (7).JPG
1411 (8).jpg
1411 (2).JPG
1411 (6).JPG
1411 (11).jpg
1411 (9).jpg

Тиждень математики розпочався!

  Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї - одне з найважливіших завдань, що стоять перед педагогами. З метою залучення здобувачів освіти до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в здобувачів освіти інтересу до матиматики з 08 жовтня 2018 року у НВК розпочався ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ.

  У перший день здобувачів освіти ознайомилися з планом на тиждень, де вивітлено основні матиматичні заходи: конкурси, змагання, матиматичні свята, ігри. Також 1-11 класи мали змогу відвідати гарелею "Видатних українських матиматиків" та висловити власну думку на "Математичному форумі".

DSCN0005.jpg
DSCN8444.JPG

    Людина, що не знає математики, не здатна ні до яких інших наук. Математика – мова всесвіту, мова істини. Математика – це життя. Вона не лише цікава, а і захоплююча наука.  Це гімнастика розуму, для якої потрібна гнучкість, витривалість, кмітливість.
З 08 жовтня по 12 жовтня 2018 року у НВК відбувся ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ, який проходив під девізом «Я думаю, а значить, я існую».
Хочемо відзначити цікавий конкурс під назвою «Математична пошта», у якому прийняли участь учні 5-9 класів. Кожному класу була запропонована нестандартна задача.      
Математика потрібна скрізь і всюди. Саме про це говорили учасники математичного форуму «Чи потрібна математика?».
Цього ж дня відбулися екскурс в історію математики та виставка ребусів та цікавих задач.
У вівторок на перервах в НВК відбувся математичний ярмарок. Валюта - знання, товар – смачні цукерки. Учні 5-7 класів мали змогу проявити винахідливість, уважність і власний розум.
Здобувачі освіти 3-9 класів із задоволенням складали гру-головоломку «Танграм». Школярі з великим задоволенням  приймали участь в іграх та виконували різноманітні  творчі завдання. 
У третій день на здобувачів освіти 7-8 класів чекав захист проектів  «Координатний зоопарк». А 5-6 класи подорожували у країну «ГЕОМЕТРОЛЯНДІЮ».
Четвертого дня відбулися змагання у 3 класі «Розумні і кмітливі». Перемогу посіла команда «Кмітливих».
Учителі початкових класів заохочували своїх учнів в конкурсі малюнків «Веселі цифри».
Кульмінацією тижня був математичний квест «У пошуках істини» для здобувачів освіти 6-7-х класів. Перемогу отримав 7-А клас (класний керівник Вітвіцький А.Г.).
Ми прожили цей тиждень дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом. Це було захоплююче та викликало масу позитивних емоцій!

Мастер-клас учителя математики Барандич Т.Д.

    Згідно плани роботи районного методичного кабінету 17 жовтня 2018 року на базі Малокахоського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» вібулося засідання РМО учителів математики з теми «Методика розроблення навчального середовища - основа якості математичної освіти», у якому взяло участь 15 учителів ЗЗСО Каховського району.
    Під час практичної частни учителі математики ЗЗСО району відвідали урок-узагальнення з геометрії у 8 класі «Чотирикутники» учителя математики Барандич Т.Д. Побачити щось нове, навчитися реалізовувати його у своїй роботі - завдання, що мотивувало всіх участниуів майстер-класу, адже професійна майстерність завжди є наслідком досить тривалої практичної праці вчителя, осмисленої і наповненої вдумливими міркуваннями на проблемами своєї професійної діяльності.
      Час, відведений на роботу майстер-класу, промайнув непомітно. На адресу Тетяни Демянівни Барандич прозвучало багато слів подяки за проведений урок.

1.jpg
3.JPG
2.JPG
4.jpg

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

    З метою виховання в школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 23 жовтня 2018 року в Малокаховському НВК  було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

 Йому передувало урочисте відкриття, на якому була представлена літературно-музична композиція «Вінок Кобзареві.

    20 учнів школи взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного міста, бережливе ставлення до природи. Переможці заходу стануть учасниками ІІ етапу та продемонструють свої мовно-літературні вміння і навички на районному рівні.

q.jpg
qqq.jpg
qq.jpg

День слов'янської писемності і культури

Щорічно, 24 травня, в усіх слов'янських країнах відзначається День слов'янської писемності і культури на знак подяки і шани двох братів — Кирила і Мефодія, творців слов'янської писемності.

У Малокаховському НВК в цей день відбулася літературна година “Споконвіку було слово...”. Учитель Воєвода В.О. розповіла присутнім про становлення слов'янської писемності, історію виникнення кирилиці і глаголиці. 

Учні 8 класу долучилися до перегляду відеофільму "Мій Київ".

Інтернет-олімпіада з математики

19 квітня 2018 року учні 6-А класу взяли участь у інтернет-олімпіаді з математики. 8 учнів виконували завдання різних форм: на пошук однієї правильної відповіді, працювали над розв’язуванням задач. Чекаємо на результати. Запрошуємо випробувати свої знання з математики наступного року!

Мінна небезпека

04 квітня 2018 року учні Малокаховського НВК прослухали лекцію про мінну небезпеку. Учитель захисту Вітчизни Чудійович С.О. розповів учням про види мін, небезпечні місця та показав на фото-прикладах як можна виявити міну і вберегти себе  від можливих небезпек.

Весняний вікенд

Хто де був на весняних канікулах? А Малокаховський НВК - у найяскравішому, найнеординарнішому и найзагадковішому місті України! Тільки там можна прогулятися по бульвару, як в затишних французьких містечках; покататися на фунікулері, як у Києві; порахувати, скільки сходинок у найзнаменитіших сходів країни; поблукати по вузьких вуличках, де народжуються анекдоти та «оживає» контрабандистське минуле порто-франко; а головне - насолодитися глибоким солоним запахом моря! Звичайно, це місто-герой - Одеса!

Ми провели чудову триденну подорож, адже саме канікули - це час для відкриттів і пригод. А навесні Одеса стає ще дивовижнішою. У цьому ми переконалися на власному досвіді, екскурсійно пройшовши 54км пішки.

 Друзі, пам’ятайте: «Одеса-Мама чекає нас завжди».

Засідання атестаційної комісії

26 березня 2018 року в НВК відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Чергову атестацію проходили 5 педагогічних працівників.. За результатами атестації:

  • Хижко Т.В, вихователю ДНЗ, підтверджено кваліфікаційний рівень – «11 тарифний розряд»;

  • Вихователю Грошиковій В.В. та учителю інформатики та математики Медведєвій О.В. присвоєно кваліфікаційний рівень – «спеціаліст ІІ категорії»;

  • Омельчук І.Ю., учителю фізичної культури, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»;

  • порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії” Павленко О.П., учителю української мови та літератури.

14 березня відбувся конкурс читців поезії Ліни Костенко «Поетичний камертон». П’ять учнів нашої школи підготували прекрасне декламування творів поетеси. Рішенням журі визначено переможцями Барієву Тетяну (ІІ місце), Галушку Івана та Хозреванідзе Нонну (ІІІ місця). Дякуємо учням і вчителям за якісну підготовку до конкурсу.
Бажаємо подальших перемог у творчих конкурсах!

Конкурс юних істориків "Кришталева сова-2018"

За сприянням МОНУ та Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти 06.03.2018р. відбувся VI Всекраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців "Кришталева сова".

Метою Конкурсу є популяризація історичних, правових, філософських знань серед учнівської молоді, морально-духовне виховання школярів та формування демократичних цінностей підростаючого покоління.

Малокаховський НВК долучився до проведення даного конкурсу, зібравши 20 прихильників історії та правознавства серед 5-7 та 9-10 класів. Бажаємо учасникам Конкурсу високих результатів та подальших творчих здобутків.

Відбувся Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Популяризація математичних ідей серед учнів та учнівської молоді навчального закладу сприяє проведення математичних конкурсів, серед яких пальму першості утримує Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру». Різноманітність та оригінальність завдань роблять його цікавим для будь-якої дитини. Отже, основна мета конкурсу – залучити до активних занять математикою якомога більшу кількість учнів. У березні 2018 року у Малокаховському НВК відбувся конкурс «Кенгуру».

       06 березня 2018 року у Малокаховському НВК відбулася Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник". У ній взяли участь 10 учнів 2-3 класів, 18 учнів 5-9 класів.
       Школярі працювали завзято. Завдання були цікаві, різнопланові, що дало можливість учням не тільки перевірити свої знання з мови і літератури, українознавства, а й дізнатися багато нового і цікавого з мультиплікації, історії та інших видів мистецтва.

Відбувся День Довіри в 11 класі

20 лютого 2018 року з метою ознайомлення батьків із умовами навчання у старшій школі, особливістю організації навчально-виховного процесу у випускному класі, підготовкою до ЗНО відбувся ДЕНЬ ДОВІРИ для батьків випускників.

День довіри - цікава форма взаємодії вчителя і бітьків, яка дозволяє дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми дітьми батьки проживають усі уроки, перерви, перевдягання, занурюються в атмосферу шкільного життя.

Українська мова, біологія та історія України - саме на таких уроках мали змогу побувати батьки.

Мета уроків була досягнута. Уроки сприяли здійсненню в процесі оволодіння знаннями саморозвитку, самоосвіти, самовираженню кожного учня, розвиткові його мислення, емоційної сфери, збагаченню особистого досвіду.

Новини зі Школи майбутнього першокласника

Ваша дитина скоро піде у школу, і ви вже замислюєтеся про те, «як вона там буде» і чи зможе легко засвоювати програму? Що ж, ваше хвилювання зрозуміле. Звісно, ми відправляємо малюка на заняття, щоб його там «навчили всього»: і писати, й читати, й рахувати.

6 лютого розпочато навчання у школі майбутнього першокласника на базі ДНЗ «Дзвіночок» Малокаховського НВК. Програма занять призначена для створення максимально комфортних умов, що дозволяють майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти. Вона не дублює розділи підготовчого періоду програми початкової школи.

Назвемо лише деякі з тем, які  ваші діти опанують під час занять:

  • учимось рахувати – порівняння кількості предметів, рахунок від 1 до 5;

  • лексика – слова, що мають однакове значення, але різне звучання; пошук таких слів у казках; знайомство зі словами, що мають протилежне значення; вправи на вміння підбирати такі слова; переносне значення слів, прості фразеологічні звороти;

  • вивчення букв;

  • чарівний олівець – перші кроки в малюванні;

  • природа і ми.

Чекаємо майбутніх першокласників щовівторка о 900  у ДНЗ «ДЗвіночок».

Конкурс "Патріот"

З метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, любові до своєї Батьківщини, традицій, пізнання культури українського народу 15 лютого 2018 року в Малокаховському НВК був проведений ІХ Всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот". 25 учасників одержали справжнє задоволеннчя від виконаної роботи. Після проведення конкурсу діти обмінювалися враженнями, відповідями, фотографувалися.

Тиждень інформатики «У вирі комп’ютерних технологій»

З 05 по 09 лютого 2018 року у Малокаховському НВК проходив тиждень  інформатики. Завдання тижня -  підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Девіз тижня:

Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині – можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!

Тиждень розпочався з екскурсії в кабінет інформатики «Цікавий світ інформатики» для 1-х класів. У програмі дня було заплановано та проведено конкурс «Придумай назву до малюнків» серед 5-11 класів. Найактивнішими учасниками  стали наступні класи: 10 клас (І місце), 8 клас (ІІ місце), 5-Б клас (ІІІ місце).

Вівторок проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» у зв’язку з Днем безпечного Інтернету. Усі заходи проходили з метою показати можливі загрози, що можуть спіткати дітей в Інтернеті; навчити їх основних прийомів захисту від цих загроз; формувати навички безпечної роботи за комп’ютером; розвивати критичне мислення; підвищувати рівень інформаційної культури учнів, інтерес до предмета. Так, учні 2-4 класів проходили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет. Базовий; 8 клас брав участь у веб-квесті «Інтернет-павутина»; учні 10 класу виготовляли буклети «Детки в сетке» для 1 класу та «Основи безпеки в Інтернеті» для батьків; між учнями 5-7 класів було проведено диспут «Інтернет – залежність чи саморозвиток?»; для  учнів 9-10 класів буо проведено семінар-практикум «Соціальні мережі в житті підлітка»; а вчителям надавалися поради для захисту учнів «Інтернет-небезпека».

Середа мала назву «Крок до самостійного життя» і була присвячена позакласному заходу «Ярмарок комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія»», у якому взяли участь учні 9 та 10 класів. Метою цього заходу було ознайомити дітей з професіями, які обирають їх ровесники. Також учні 5-7 класів проходили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет. Середній; учні 10 класу виготовляли буклети «Мережа як стиль життя» для 5-9 класів. Учителем Медведєвою О.В. було організовано виставку поробок із СD-дисків.

У четвер для учнів 5-11 класів проводилася вікторина «Магістри інформатики», в якій всі бажаючі мали змогу спробувати свої сили в розгадуванні ребусів різної складності з інформатики. Перше місце вибороли учні 10 класу, які справилися з більшістю складних завдань. Також було проведено лекцію «Кібербулінг: загроза ХХІ ст.» для учнів 9 класу, метою якої було повторити правила етикету під час спілкування у соціальних мережах; дати дітям уявлення про «кібербулінг»; сприяти розвитку відповідальності за свої вчинки; формувати толерантне ставлення до нестандартних ситуацій та спонукати підлітків до самопізнання, саморозвитку і доброзичливого ставлення до людей. В другій половині дня для учителів було проведено майстер клас «Інформаційні технології для створення інтегрованих уроків. Використання Microsoft PowerPoint», під час якого учитель інформатики розповіла про сучасні можливості інформаційних технологій для покращення уроків та показала, як створити презентацію до уроку з малюнками, схемами та анімацією.

П’ятниця мала назву «У досконалості немає меж» та була відведена на учнівські малюнки, стіннівки, макети комп’ютерних пристроїв. Маємо наступні результати: у конкурсі малюнків «Безпека в віртуальному світі» посіли почесні місця Назаров Максим (І місце), Михайленко Латіфа (ІІ місце) та Романіченко Максим (ІІІ місце); у конкурсі стіннівок «Шлях до безпечного Інтернету» - 9 клас (І місце), 7-Б клас (ІІ місце), 5-Б клас (ІІІ місце); у конкурсі макетів комп’ютерних пристроїв «Творчий технік» - 6-А клас (І місце), 7-Б клас (ІІ місце), 9 клас (ІІІ місце). В цей день також відбулося поширення буклетів «Основи безпеки в Інтернеті» серед громадськості села, батьків. Грамотами за активну участь у даній акції нагороджені учні 8, 7-А та 7-Б класів.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Підготовка учнів до проведення тижня дала їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховувала наполегливість та відповідальність, а також показала  тісний зв’язок вивченого в школі з життям людини. Проведені заходи сприяли згуртуванню класних колективів. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам’ятається надовго.

ЗВІТ

 проведення Дня безпечного Інтернету

 06 лютого 2018 року до Всесвітнього дня безпечного Інтернету у Малокаховському НВК було проведено ряд цікавих заходів для учнів та учителів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Учні 1-х класів змогли відвідати урок-казку «Подорож країною Інтернету». Учні 2- 4 класів пройшли мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет. (базовий).

Учні 8 класу занурилися у проходження веб-квесту «Інтернет-павутина»

Учні старших класів визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків та, об’єднавшись в групи, створювали буклети і газети, присвячені безпечній роботі в Інтернеті «Мережа як стиль життя».

Також надано поради вчителям для захисту учнів «Інтернет-небезпека».

Для батьків оформлено сторінку на офіційному сайті навчального закладу:  «Батькам - 5 ПРОСТИХ ПРАВИЛ ОНЛАЙН-БЕЗПЕКИ».

Проведення Тижня мистецтва

З метою формування естетичної культури, переконань та ідеалів естетичного сприймання та емоційного ставлення до духовного збагачення учнів, виховання художнього смаку, бажання вносити прекрасне у життя, примноження культурно-мистецьких надбань народу, формування ціннісного ставлення до мистецтва, підтримки талановитих школярів, розвитку їх мистецьких здібностей, з 04 грудня по 08 грудня 2017 року у Малокаховському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» проведено Тиждень мистецтва.  Цей тиждень був насичений показовими уроками, а саме: урок з мистецтва у 1–А класі на тему:«Танок чарівних сніговиків»(Льовочкіна Н.І.) , урок з образотворчого мистецтва у   4 – Б класі на тему: «Створення художнього образу в техніках паперопластики, оригамі. Сільська хата» (Галушка О.М.) та урок з образотворчого мистецтва у 7 – Б класі на тему : «Кляксографія»(Портнова О.І.).

       Тиждень права - Всеукраїнська традиція утвердження верховенства прав людини і громадянина.
       Так, з метою підвищення рівня правової культури та формування юридичної обізнаності, в рамках Всеукраїнського тижня права, серед учнів Малокаховського НВК були проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру. Щодня, протягом 04.12-08.12.2017р., на базі освітнього закладу, здавалось, діяла справжня філія Мінюсту України.                                  
Варто відзначити насиченість та різноплановість робочих зустрічей вчителя історії Вітвіцького А.Г. з учнівським загалом: інсайд-тренінги, правознавчий бук-кросинг, виїзний практичний семінар до органів ювенальної превенції Каховського відділу поліції, педагогічний всеобуч,  юрисконсультський брифінг, соціальний інтерактив, творча майстерня, Всеукраїнський урок «Права людини» (статтями Загальної декларації прав людини), інше.                                                 При проведенні зустрічей були використані різні методи і форми роботи з правового виховання, які створюють психологічний клімат у школі та в сім’ях учнів, виробляють навички правомірної поведінки, вміння дотримуватися вимог моралі і права, виконання свого громадянського обов’язку у дотриманні правових норм.                                            
      Впевнені, такі заходи сприятимуть формування правової свідомості в учнів ХХІ сторіччя.

Репортаж з показового уроку

12.12.2017 року учителем української мови та літератури  Малокаховського НВК Павленко Оленою Петрівною  було проведений майстер-клас для учителів району.

Майстер-клас включав в себе показовий урок з української літератури у 5 класіна тему «Загадки. Види загадок» та захист науково-методичної проблеми. Урок проходив у формі КВК. Цікавинками на уроці були: «Хвилинка читання», «Рекламне агенство», «Інтелектуальне лото».

Котигорошко

05.12.2017 р. відбулись спортивні змагання між 1-ми класами "Котигорошко" приурочений до дня Збройних сил України. 

В запеклій боротьбі першачки показали свою спритність, швидкість, увагу та величезне бажання перемогти.

Гялдачі гучними оплесками підтримували своїх спортсменів.

Свято закінчилося, перемогу святкували усі - і спорсмени, і глядачі.

08 грудня 2017 року відбувся конкурс юних математиків “Кенгуру”. В ньому взяли участь 42 учні 2-6 класів. Діти мали змогу продемонструвати свої знання, виконуючи завдання різного рівня складності.

Тепер усі з нетерпінням чекають відмінних результатів. Побажаймо учням успіху!

День відкритих дверей

07 грудня2017 року з метою ознайомлення батьків із умовами навчання у школі, особливістю організації навчально-виховного процесу у 5-х класахі відбувся День відкритих дверей для батьків.

З нетерпінням чекали батьків, хоч і дуже хвилювалися, учителі, які проводили уроки: Барандич Т.Д., Альхімович С.Л., Черепанова Н.С., Вітвіцький А.Г., Павленко О.П., Медведєва О.В.  та їхні учні.

Участь у обласному семінарі

07 грудня заступник директора з НВР Пендальчук І.А. відвідала обласний семінар для керівників навчальних закладів «Інноваційна діяльність у системі навчання, виховання й управління»

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

З 25 листопада по 10 грудня 2017 у нашій школі проводилась щорічна Всеукраїнська акція : «16 днів проти насильства»

Репортаж з показового уроку

04 грудня 2017 року учитель фізичної культури Омельчук І.Ю, провела показовий  урок у 6-А класі. На даному занятті учні вчитлися вести баскетбольний м’яч. Родзинкою уроку стали вправи для розвитку гнучкості. 

Засідання навчальної комісії

 04 грудня 2017 року у закладі  відбулося засідання навчальної комісії. Під час якої відбулося обговорення навчальних досягнень учнів 1-11 класів, поставлені завдання перед учнями, учителями-предметниками та класними керівниками.

bottom of page